Mon August 10, 2020   |   دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
رضا ابرار خرم
معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
فروش 2 قطعه باغ در بلوار ارم
فروش 2 قطعه زمین مسکونی بلوار بعثت
فروش 2 قطعه زمين مسکوني بلوار بعثت
فروش 5 قطعه زمین تجاری مجتمع کشاورز
فروش 4 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠۵/١٢ تعداد بازدیـد : ۶٣   بازگشت
 
 
 استودیو بلدیه در شهرداری همدان راه‌اندازی شد

استودیو بلدیه شهرداری همدان با هدف اطلاع رسانی خدمات، دستاوردها و اقدامات مدیریت شهری همدان در مرکز همایش‌های قرآنی و بین المللی همدان راه‌اندازی شد.

 
 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، این مراسم روز گذشته و با حضور رئیس و برخی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار همدان، رئیس اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، معاون برنامهریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار و تنی چند از مدیران شهری برگزار و اهداف و چشم اندازهای آن تبیین شد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این مراسم گفت: تبادل اطلاعات در سراسر جهان به صورت یک نیاز مبرم در هر سازمان و دستگاه به شمار میرود که بایستی از ظرفیتهای مختلف در جهت ارتباط با شهروندان و انعکاس اقدامات انجام شده به نحو مطلوب بهره برد.

کامران گردان افزود: با اجرای برنامههای متنوع اطلاع رسانی، مردم با اقدامات و فعالیتهای مدیرت شهری آشنا میشوند و به نوعی خیالشان از محل هزینه کردهای شهرداری از قِبل عوارض و وجوهی که به شهرداری پرداخت میکنند، آسوده خواهد شد.

وی ادامه داد: فضای مجازی فرصت خوبی است که باید این ظرفیت در استودیو بلدیه شهرداری مورد توجه قرار گیرد تا با تبیین و معرفی اقدامات و فعالیت ها، شاهد دلگرمی مردم باشیم چرا که شهروندان در ادامه مسیر میتوانند با بیان مشکلات محله زندگی و درخواستهای خود، شورا و شهرداری را در نیازسنجیها و تهیه و تدوین بودجه همراهی کنند.

شهردار همدان نیز در این مراسم گفت: اطلاع رسانی یکی از نکات مهم و ضروری در حوزه مدیریت شهری به شمار میرود که بایستی از ظرفیتهای مختلف و متنوع این حوزه در جهت تنویر افکار عمومی به خوبی بهره مند شد.

عباس صوفی در ادامه تصریح کرد: شهرداری بزرگترین نهاد خدمترسان با شرح وظایف مختلف است که بایستی مردم در جریان اقدامات و فعالیتهای روزمره آن قرار گیرند که در این مسیر نیازمند اقدامات خلاقانه و اثرگذار در این زمینه هستیم که استفاده از فناوریهای به روز نظیر فضای مجازی نقش مهمی در رسیدن به اهداف بالادستی دارد.

وی بر همفکری و نیازسنجیهای لازم و کارشناسی شده در جهت پیشبرد اهداف و سیاستهای مورد نظر تأکید کرد و گفت: در این استودیو بایستی از ظرفیت اداره کل روابط عمومی استانداری همدان و سایر دستگاههای خدمات رسان و همچنین صداوسیما به خوبی بهره ببریم.

صوفی در ادامه با تأکید بر اینکه روند اجرای پروژهها از ابتدا تا انتها باید به درستی تهیه و به سمع و نظر مردم برسد، گفت: در کنار این استودیو، راهاندازی موزه بلدیه توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری در حال پیگیری است که در این موزه وضعیت گذشته و فعلی شهر برای مردم تهیه و تشریح میشود تا شهروندان در جریان پیشرفت امور قرار گیرند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان نیز گفت: راهاندازی استودیو بلدیه شهرداری اقدام ارزندهای است که در فضای فعلی میتواند بسیار اثرگذار باشد.

اسداله ربانی مهر افزود: شرایط فعلی جهان و کشور تحت تأثیر ویروس کرونا قرار دارد و در این بین تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی در این زمینه بسیار حایز اهمیت است و این اقدام شهرداری همدان میتواند در این شریط ویژه کمک حال باشد و آمادگی کامل هیأت رئیسه شورای روابط عمومی استان همدان در جهت پیشبرد اهداف این مرکز را اعلام میکنم و معتقدم با همفکری و همراهی هر چه بیشتر میتوان در این مسیر گامهای مهمی برداشت.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز گفت: استودیو بلدیه باید زودتر از اینها راهاندازی میشد تا اقدامات و فعالیتهای شورای شهر و شهرداری به نحو مطلوب تری اطلاع رسانی شود چرا که در شهر همدان اطلاع رسانی به موقع و مناسب بسیار ضروری است که خوشبختانه این استودیو با تجهیزات کاملی آماده شده است.

حمید بادامی نجات افزود: همه دستگاههای خدمات رسان استان نیز میتوانند از این ظرفیت استفاده کنند و خدمات ارائه شده را در اختیار مردم قرار دهند و خوشبختانه عوامل اجرایی این استودیو نیز توانمندی لازم در زمینه تهیه و تولید برنامههای مورد نظر را دارند که امیدوارم با راهاندازی این استودیو بتوانیم رضایت مندی مردم را افزیش دهیم.

 
     
 
 
 
 
معاونت برنامه ریزی و توسعه    
معاونت حمل و نقل و ترافیک    
معاونت خدمات شهری    
معاونت شهرسازی و معماری    
معاونت فرهنگی و اجتماعی    
معاونت فنی و عمرانی    
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۷۵,۱۰۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان