Wed July 8, 2020   |   چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
رضا ابرار خرم
معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
فروش 2 قطعه زمين مسکوني بلوار بعثت
فروش 5 قطعه زمین تجاری مجتمع کشاورز
فروش 4 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
فروش یک قطعه زمین مسکونی
واگذاري كليه امور کاشت و نگهداری فضای سبزاصلی شهر همدان جهت بخش شمالی منطقه یک
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٣/١٠ تعداد بازدیـد : ١٧٠   بازگشت
 
 
 20 هزار تُن، آسفالت معابر شهر

شهردار همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از20 هزار تُن آسفالت در معابر شهر همدان توزیع شده است و تا پایان سال شاهد ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت در معابر مختلف شهر خواهیم بود.

 
 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، عباس صوفی در این باره اظهار کرد: با توجه به بارشهای شدید، برودت هوا و همچنین نمک پاشی و یخ زدگی معابر در اواخر سال گذشته و ابتدای امسال شاهد تخریب و از بین رفتن سطح آسفالت معابر اصلی و فرعی در مناطق مختلف شهر همدان بودیم که در سال جاری با برنامهریزی صورت گرفته به دنبال ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت معابر هستیم.

وی ادامه داد: مدیریت شهری همدان از ابتدای امسال، خدمات رسانی به شهروندان در حوزههای مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده است که به درخواست شهروندان و بر اساس ضرورت، موضوع آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر یکی از اولویتهای شهرداری همدان به شمار میرود.

شهردار همدان خاطرنشان کرد: در راستای اجرای نهضت آسفالت و با هدف اصلاح چهره بصری شهر، تسهیل در عبور و مرور، تأمین آرامش و آسایش شهروندان، عملیات آسفالتریزی معابر اصلی و فرعی شهر همدان به صورت جدی آغاز شده است و تا پایان سال جاری بسیاری از معابر و خیابانهای شهر آسفالت میشود.

صوفی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20هزار تُن آسفالت در معابر شهر همدان توزیع شده است که با لکه گیری مناسب و روکش معابر تخریب شده و مشکلات موجود در حوزه آسفالت، امیدواریم نارضایتی شهروندان در این زمینه را مرتفع کنیم.

* دهبانی صابر: توزیع 5 هزار تن آسفالت در منطقه یک

مدیر منطقه یک شهرداری همدان هم با اشاره به شروع عملیات آسفالتریزی و لکه گیری معابر منطقه یک گفت: از ابتدای سال جاری و به درخواست شهروندان گروه مجهز آسفالت در تمامی معابر منطقه در حال فعالیت هستند.

دهبانی صابر ادامه داد: عملیات آسفالتریزی معابر با استفاده از دستگاه فلاسک و همچنین به صورت دستی در حال انجام است که این اقدام ضمن کاهش ماشین آلات مورد نیاز و نیروی انسانی، موجب افزایش سرعت و عمر مفید لکه گیریها شده است.

وی تصریح کرد: از عواملی که باعث افزایش عمر آسفالت میشود نحوه زیرسازی و جنس آسفالت است که در این راستا تمامی اقدامات بر اساس استانداردهای لازم صورت پذیرفته تا بتوانیم از نظر کمی و کیفی شاهد افزایش عمر آسفالت باشیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بالغ بر پنج هزار تن آسفالت در سطح منطقه توزیع شده است، عنوان کرد: تمامی آسفالتریزیها و لکه گیریها بر اساس درخواستهایی که از طریق نواحی سه گانه منطقه و همچنین سامانه 137 مطرح شده است، اولویت بندی و احصا شده و در حال انجام است تا شاهد افزایش رضایت شهروندان در این زمینه باشیم.

دهبانی صابر با اشاره به اینکه در اجرای برخی از عملیات اجرای آسفالت، سازمان عمران و بازآفرینی شهری هم مشارکت داشته است، افزود: خیابان قهرمان در بلوار بعثت، میدان جهاد، بلوار شهید زمانی، کوی خاتم، بلوار شهید مصیب مجیدی، بلوار شهید اسلامیان، کمالآباد، خیابان بسیج، بلوار شهید فهمیده پشت بیمارستان بوعلی، محله سبد بافان و پارک لاله، خیابان میرزاده عشقی، خیابان جوادیه، خیابان شریعتی، بلوار شهید مصیب مجیدی، بلوار بعثت، بلوار شهید احمدی روشن، بلوار سعیدیه شمالی و جنوبی، خیابان شهیدان دیباج، کوی خاتم، کوی دره مرادبیگ و... از جمله معابر و مسیرهایی هستند که تاکنون عملیات آسفالتریزی در معابر اصلی و فرعی آنها صورت پذیرفته است.

* جلیلوند: بیش از 6 هزار تُن آسفالت با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد ریال در منطقه دو توزیع شده است

مدیر منطقه دو شهرداری همدان نیز در خصوص عملیات آسفالتریزی و لکه گیری معابر این منطقه گفت: در این روزها و هفتههای اخیر که شیوع ویروس کرونا بیشتر امور را تحت تأثیر قرار داده است، نیروها، کارکنان و پیمانکاران شهرداری منطقه دو با رعایت کامل تمامی شیوه نامههای بهداشتی برای تداوم نهضت آسفالت در نقاط مختلف منطقه تلاش میکنند و کرونا هم مانع اجرای پروژههای آسفالتریزی و لکه گیری نشده است.

حامد جلیلوند اظهار کرد: با توجه به تأکید ویژه شهردار همدان و در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی و با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان، عملیات لکه گیری، ترمیم و روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه دو از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است که در این خصوص و با توجه به بارشهای بهاری، در برخی نقاط عملیات آسفالتریزی انجام شده است و بقیه نقاط نیز به تناوب آسفالت میشود.

وی در ادامه افزود: در تداوم عملیات روان سازی عبور و مرور شهری و یک دست نمودن معابر، از سوی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه دو طی دوماه گذشته تاکنون بیش از 6 هزار تُن آسفالت با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد ریال در منطقه و به منظور لکه گیری، ترمیم و روکش آسفالت توزیع شده است.

جلیلوند ادامه داد: در این عملیات و به صورت فینیشری و دستی و همچنین با استفاده از دستگاه فلاسک آسفالت؛ لکه گیری، ترمیم و روکش آسفالت معابر منطقه از جمله کوچهها و معابر اصلی و فرعی در خیابان فرهنگ، خیابان گلزار، بلوار شهید مدنی، خیابان شهید مصطفی خمینی، بلوار جعفر طیار، کوچههای آقاجانی بیگ، کوی محمدیه، خیابان نایب احمد، کوی صدف و کوی اعتمادیه انجام شده است و در روزهای آتی نیز شاهد اجرای عملیات آسفالتریزی در کوی بنی هاشم، خیابان صدف، بلوار شهید مطهری و کوی پردیس خواهیم بود.

* فیضی منش: بیش از 6450 هزار تن آسفالت در منطقه سه توزیع شده است

مدیر منطقه سه شهرداری همدان نیز در این باره اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه شهرداری منطقه سه ارائه خدمات قابل قبول به شهروندان است و در این راستا برای جلب رضایت بیشتر شهروندان از تمام توان و امکانات موجود برای ارائه خدمات به مردم استفاده خواهیم کرد.

محمدرضا فیضی منش ادامه داد: در راستای اجرای نهضت آسفالت و به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و افزایش رضایتمندی مردم، عملیات آسفالتریزی معابر اصلی و فرعی در منطقه سه شهر همدان در حال انجام است که تاکنون بیش از 6هزار و 450 تن آسفالت و با اعتباری در حدود 29 میلیارد ریال توسط گروههای آسفالت در نقاط مختلف منطقه توزیع شده است.

وی با بیان اینکه رعایت اصول فنی و زیرسازی اساسی از ویژگیهای آسفالتریزی در منطقه سه است، افزود: عملیات آسفالتریزی به صورت دقیق توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه لحاظ میشود که تاکنون شاهد اجرای عملیات روکش و لکه گیری آسفالت در معابر اصلی و فرعی منطقه سه شهرداری همدان نظیر بلوار بدیع الزمان، کندرو پایانه اتوبوس ها، راستگرد، بلوار بدیع الزمان، بلوار امام خمینی (ره)، بلوار شهید سردار همدانی، بلوار آیتا... رفسنجانی(خوزستان)، خیابان اراک، بلوار شاهد، بلوار ملت، بلوار بهشت، میدان امام حسین (ع)، بازار خودرو، بلوار انقلاب، خیابان اراک، خیابان صنعت، خیابان خضریان، کوی قاسم آباد، کوی حسن آباد، کوی مزداگینه، کوی زمین شهری، کوی جولان، کوی جنت، فرخ سرشـت، کوی مجـید آباد، کوی خضر، کوی رضـا، کوی شـهید مدنی، کوی اندیشـه، کوی رضــوان و... هستیم.

* یوسفی نوید: بیش از 14 میلیارد ریال جهت عملیات آسفالتریزی در منطقه چهار هزینه شده است

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان هم در خصوص عملیات آسفالتریزی انجام شده از ابتدای امسال در این منطقه گفت: با آغاز عملیات نهضت آسفالت و بهسازی معابر، عملیات آسفالتریزی در تعداد زیادی از معابر اصلی و فرعی منطقه چهار شهر همدان در حال اجراست.

مجید یوسفی نوید تصریح کرد: عملیات آسفالتریزی در معابر منطقه بر حسب اولویت بندیهای انجام شده و به منظور تأمین امنیت و تسهیل در عبور و مرور شهروندان به تناوب اجرا میشود.

وی با تأکید بر ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، گفت: به منظور توزیع یکسان خدمات و نزدیک شدن به امکانات اولیه و بهبود سرانه مطلوب شهری، عملیات آسفالتریزی با حضور گروههای چندگانه آسفالت و در راستای رفاه حال شهروندان به طور هم زمان در معابر حوزه تداوم دارد.

مدیر منطقه چهار افزود: طی دو ماه گذشته حدود 2هزار و 800 تُن آسفالت با اعتباری بالغ بر حدود 14 میلیارد ریال در منطقه توزیع شده است که از این مقدار 532 تن در معابر اصلی و بقیه نیز در مناطق کم برخوردار کوی ولی عصر(عج)، کوی اسلامشهر، حصار امام(ره)، کوی کوثر و همچنین کوی الوند و کوی فرهنگیان توزیع شده است که با توجه به مناسب شدن شرایط آب و هوایی این حجم از آسفالتریزی افزایش چشمگیری خواهد داشت و تا پایان سال جاری شاهد لکه گیری، ترمیم و اصلاح آسفالت معابر اصلی و فرعی در منطقه چهار خواهیم بود.

 
     
 
 
 
 
معاونت برنامه ریزی و توسعه    
معاونت حمل و نقل و ترافیک    
معاونت خدمات شهری    
معاونت شهرسازی و معماری    
معاونت فرهنگی و اجتماعی    
معاونت فنی و عمرانی    
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۷۲,۰۰۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان