Wed September 23, 2020   |   چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
رضا ابرار خرم
معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
فروش 3 قطعه زمین مسکونی
اجرای پروژه خرید و اجرای فینیشری آسفالت
فروش 4 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
فروش 4 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
فروش 2 قطعه باغ در بلوار ارم
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٨/١۶ تعداد بازدیـد : ٣٢۵   بازگشت
 
 
 کمیته ویژه سرمایه‌گذاری در شورا تشکیل می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: کمیته ویژه سرمایه‌گذاری به‌منظور تعیین‌تکلیف و تسریع روند پروژه‌های سرمایه‌گذاری خاص در شورای اسلامی شهر همدان تشکیل خواهد شد.

 
 

حسین قراباغی در کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورا، بیان کرد: به بار نشستن نتایج سرمایهگذاری نیازمند طی شدن روند طولانی است و انتظارات اعضای شورای اسلامی شهر بر این است تا به دنبال خروجی کار باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر انتظارات شهروندان تنها به مباحث آسفالت ختم نمیشود، افزود: برای خروج از رکود اقتصادی، توجه ویژه به بخش سرمایهگذاری و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است که تمام تلاش این کمیسیون بر این محور بوده است تا از ظرفیتهای شهر همدان در مسیر توسعه اقتصادی، سرمایهگذاری و گردشگری بهرهمند شود.

قراباغی اظهار کرد: در دوره چهارم شورا، مبحث پیادهراهسازی به عنوان نشان کشور مطرح بود که خوشبختانه رضایتمندی شهروندان را هم به دنبال داشت؛ اما در حال حاضر شاهد اقدام و عملکرد فاخری در شورای پنجم و شهردار منتخب و تیم اجرایی آن، نیستیم. وی ادامه داد: خروجی حوزه سرمایهگذاری مدیریتشهری همدان هم مناسب نبوده است و نتایج آن ملموس نیست؛ هرچند تلاش و توان نیروهای مدیریتی و اجرایی را انکار نمیکنیم که اگر با همین روند پیش برویم، شاید شرایط موجود، تغییر کند.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر همافزایی و همراهی بیشتر واحدهای مختلف شهرداری و سایر ارگانهای مربوطه، گفت: عملکرد اثربخش حوزه سرمایهگذاری، مستلزم فرآیند مشخص و مناسب است.

قراباغی با تأکید بر توجه و تمرکز میراث فرهنگی بهویژه در حوزه مدیریت شهری و گردشگری، گفت: شورای اسلامی شهر همدان با در نظر گرفتن بستههای ویژه سرمایهگذاری و گردشگری، بستر مناسبی را فراهم کرده است.

وی با اشاره به مطرح شدن پروژههای سرمایهگذاری پارک 235 هکتاری، بوستان 103 هکتاری ولایت، پارک آبی و پرندگان، خواستار تعامل و همکاری بیشتر برای جذب سرمایهگذاری در حوزه مدیریتشهری در راستای توسعه و آبادانی هرچه بیشتر شهر همدان شد.

قراباغی در زمینه سرمایهگذاری در سایت اکباتان بر اساس طرح اجرایی شده در چادگان اصفهان، اظهار کرد: مطالعات این طرح در شهر همدان بر اساس تأکیدات شورای اسلامی شهر، در حال انجام است که تمامی مباحث شهرسازی، زیست محیطی و... آن لحاظ خواهد شد و تابع مباحث کارشناسی هستیم.

* جذب گردشگر سلامت مورد تأکید شوراست

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان در ادامه گفت: با توجه به زیرساختهای موجود، جذب گردشگر سلامت مورد تأکید شورای اسلامی شهر همدان است.

به گزارش روابطعمومی شورای اسلامی شهر همدان، قراباغی با تأکید بر اینکه اراده اعضای این کمیسیون تخصصی بر این است تا احداث شهرک سلامت در شهر همدان تسریع یابد؛ اظهار کرد: جلسههای مختلفی با یک شرکت فعال گردشگری سلامت به عنوان انجمن دوستی ایران و عراق انجام شده که این شرکت گردشگری در ایران ثبت قانونی شده و هماهنگیهایی نیز صورت گرفته است تا از زیرساختهای درمانی و پزشکی شهر همدان بازدید داشته باشند.

 
     
 
 
 
 
معاونت برنامه ریزی و توسعه    
معاونت حمل و نقل و ترافیک    
معاونت خدمات شهری    
معاونت شهرسازی و معماری    
معاونت فرهنگی و اجتماعی    
معاونت فنی و عمرانی    
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۱۷۹,۳۳۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان