Fri January 22, 2021   |   جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
رضا ابرار خرم
معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
فروش یک قطعه زمین مسکونی استادان
اجرای جدولگذاری و پیاده رو سازی سطح صفر تقاطع غیر همسطح سردار همدانی
فروش یک قطعه زمین مسکونی در استادان
اصلاحیه آگهی مزایده فروش یک قطعه زمین مسکونی استادان
فروش يک قطعه زمين مسکوني در استادان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٢/٢٨ تعداد بازدیـد : ٣٠۵   بازگشت
 
 
 بازرسی و نظارت بر دستگاه‌های خدمات‌رسان ضروری است

شهردار همدان در دیدار با رابطین بازرسی دستگاه‌های اجرایی استان گفت: بازرسی و نظارت بر دستگاه‌های خدمات رسان در جهت خدمات بهتر به ارباب رجوع ضروری است.

 
 

 

جلسه رابطین بازرسی دستگاههای اجرایی استان با شهردار همدان روز دوشنبه برگزار شد که در این نشست بر لزوم نظارتها و بازرسیها با هدف ارتقای سلامت اداری کارکنان و صیانت از حقوق شهروندی تأکید شد.

شهردار همدان در این جلسه با بیان اینکه نظارت و بازرسی از دستگاهها امری ضروری و مهم است، اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری بر حسب وظایفی که دارد به عنوان بزرگترین دستگاه خدمات رسان به شمار میرود که به دلیل حجم زیاد وظایف و مسؤولیتها همواره مورد نظارت و بازرسی دستگاههای مختلف قرار دارد که این نظارت و بازرسیها ضروری و اجتناب ناپذیر است. عباس صوفی گفت: مجموعه کارکنان مدیریت شهری همواره در مسیر خدمات رسانی به مردم درستی و صداقت را در پیش دارند و معتقدیم نباید اعتماد مردم را به راحتی از دست داد چرا که موجب نارضایتی شهروندان خواهد شد، البته در برخی موارد جزئی نیز برخی تخلفات ناچیز و غیرقابل پیشبینی وجود دارد که قطعاً با خاطیان بدون کوچکترین اغماضی برخورد قانونی میشود.

وی تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری فعلی رشد متوازن شهر را در اولویت قرار داده است که در همین راستا و علی رغم مشکلات شدید اقتصادی کشور و محدود بودن منابع مالی، در سال گذشته اجرای بیش از 180 پروژه مختلف شهری آغاز شد که برخی از آنها به اتمام رسید و امسال نیز 430 ریز پروژه در حوزههای مختلف در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد که در این بین بر اساس برنامهریزیهای صورت گرفته، بودجه مصوب اجرایی و پیگیری خواهد شد.

صوفی در ادامه افزود: در حوزه درون سازمانی و در جهت تسهیل امور برای شهروندان و شفافیت در کارها و برنامهها به سمت الکترونیکی شدن گام برداشتهایم که در همین رابطه نرم افزار جامع شهرسازی و بایگانی الکترونیک اسناد و املاک خریداری شده است که علاوه بر این موارد با راهاندازی سامانه ارتباط مردمی 137 عملکرد مدیریت شهری را مورد آزمون قرار دادیم که خوشبختانه با استقبال شهروندان مواجه شدیم و در روزهای عادی بیش از 900 تماس با این سامانه گرفته میشود که بر اساس نیازها و اولویت ها، درخواستهای مردمی نیازسنجی و پیگیری میشود و شهرداری را در خدمات رسانی بهتر به شهروندان کمک میکند.

شهردار همدان با بیان اینکه در دوره مدیریت فعلی شهرداری به دنبال تخصصی کردن امور هستیم، گفت: کادرسازی در دستگاههای اجرایی و خدمات رسانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و ما به منظور ارتقای سطح خدمات و تخصصی شدن موضوعات مختلف شهری در حوزههای مختلف از ظرفیت نیروهای متخصص، متعهد، توانمند و جسور در اداره امور بهره میبریم که همین امر میتواند به آینده شهر کمک شایانی کند. مدیرکل دفتر بازرسی استانداری همدان نیز در ابتدای این دیدار با تأکید بر حساسیت امر بازرسی و نظارت بر دستگاههای اجرایی در راستای تأمین حقوق شهروندی مردم و ارتقای نظام سلامت اداری، اظهار کرد: رصد وقایع و اتفاقات و نحوه عملکرد کارکنان دستگاهها به منظور پیشگیری از وقوع اشکال در عملکرد و تحقق راهبردهای کلان کشور و استان به ویژه در معیشت، تولید، امنیت و آرامش جامعه در سازندگی و همچنین استخراج مستمر و مؤثر نقاط قوت و ضعف در تنظیم و هماهنگی با دفتر بازرسی استانداری بسیار مهم است که بایستی به این موضوع توجه داشت.

احسان شهابی در این باره افزود: ارتقای سلامت اداری کارکنان و صیانت از حقوق شهروندی از مهمترین اولویتها و نیازهای ضروری دستگاههای اجرایی است که در همین رابطه تسهیل در امور به منظور تحقق رونق تولید میتواند گره گشای بسیاری از مشکلات کنونی باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری بایستی با اقدامات اثرگذار و مهم، مشارکت حداکثری مردم در جهت بهره مندی هر چه بیشتر از سرمایههای اجتماعی در این زمینه را فراهم کنیم که در این میان شهرداریها نقش ارزندهای در تحقق این موضوع دارند.

شهابی با تصریح اینکه نحوه نظارت و بازرسی باید در تمامی سطوح و گستره استانی انجام پذیرد و از کوچکترین مسائل بازرسی نباید غافل بود، گفت: در بازدیدها به دنبال مچ گیری در دستگاههای اجرایی استان نیستیم، بلکه تقویت نقاط مثبت و کاهش نقاط ضعف در فرمانداری ها، شهرداری ها، بخشداریها و دهیاریهای استان هدف گذاری شده است تا شاخصهای کنترلی در حوزه قانون تکریم ارباب رجوع و نیز ارتقای سلامت اداری، جلوگیری از تبعیض، اجرای منصفانه قوانین، حفظ حریم خصوصی افراد و ایجاد شرایط دسترسی آسان به قوانین و مقررات اجرایی محقق شود.

 
     
 
 
 
 
معاونت برنامه ریزی و توسعه    
معاونت حمل و نقل و ترافیک    
معاونت خدمات شهری    
معاونت شهرسازی و معماری    
معاونت فرهنگی و اجتماعی    
معاونت فنی و عمرانی    
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١١ کاربران آنلاین :
۱۹۵,۱۸۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان