Thu October 22, 2020   |   پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
رضا ابرار خرم
معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
واگذاری امور خدماتی و پشتیبانی
فروش 2 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان-بلوار بهنامجو
فروش 3 قطعه زمین مسکونی
اجرای پروژه خرید و اجرای فینیشری آسفالت
فروش 4 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٧/٠٣ تعداد بازدیـد : ١٠۴   بازگشت
 
 
 رونمایی از نمایشگاه چهل چراغ هگمتانه

به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت حماسه دفاع مقدس، نمایشگاه چهل چراغ هگمتانه صبح روز گذشته افتتاح شد.

 
 

 

در این نمایشگاه که به همت روزنامه هگمتانه و مجموعه مدیریت شهری همدان برپا شده است، بیش از 40شماره از صفحه موضوعی همه دانا در روزنامه هگمتانه با محوریت شهدای شاخص دفاع مقدس استان، عملیاتهای دفاع مقدس با تأکید بر نقش رزمندگان استان همدان در این عملیات ها، شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم در معرض نمایش عموم گذاشته شده است.

*افشاری: عملکرد روزنامه هگمتانه موجب انتقال سلسله ارتباط با سیره، راه و رسم شهادت و مجاهدان کشور به نسل جدید

فرماندار همدان در بازدید از این نمایشگاه با همراهی علی بابایی مدیر روابط عمومی فرمانداری با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست رویکرد روزنامه هگمتانه را در جهت برگزاری نمایشگاه چهلچراغ هگمتانه ستود.

حسین افشاری با حضور در نمایشگاه چهلچراغ هگمتانه بیان کرد: مطالب گردآوری شده در این نمایشگاه متنوع و جذاب است و از منابع معتبر برای گردآوری مطالب درباره شهیدان استان استفاده شده که بسیار اثربخش است.

افشاری با تأکید بر ابتکار روزنامه هگمتانه در زمینه زنده نگهداشتن یاد شهیدان استان همدان افزود: چنین عملکردی را در چند سال اخیر شاهد نبودیم و جمعآوری و انتشار مطالب در مورد شهیدان بهویژه انتقال آن به نسل جدید بسیار ارزشمند است.

وی افزود: ما خاطرات زیادی از شهدا داریم درسها و سیره آنها را در یاد داریم اما نسل جدید در زمینه سیره شهیدان اطلاعات کافی ندارند و این عملکرد روزنامه هگمتانه موجب میشود سلسله ارتباط با سیره، راه و رسم شهادت و مجاهدان کشور عزیزمان را به نسل جدید به ویژه دانشجویان و دانشآموزان منتقل کنیم.

 

 بقایی: مبارزه با جریان تحریف در حوزههای دفاع مقدس مبنا باشد

فرمانده سپاه ناحیه همدان نیز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه تلاش مجموعه مدیریت شهری و تیم تحریریه هگمتانه را شایسته تقدیر دانست و افزود: این کار باعث میشود در چهلمین سالگرد دفاع مقدس یکبار دیگر آرشیو دفاع مقدس را مرور کنیم و برای نسل جوان الگوسازی صورت گیرد.

سرهنگ پاسدار علی بقایی افزود: این نمایشگاه همچنین انتشار صفحهای با مضمون معرفی شهیدان استان موجب میشود افراد دغدغهمند در حوزه دفاع مقدس با منابع معتبر آشنا شوند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به استمرار این رویه بیان کرد: عملیاتهای متعددی داشتیم و رزمندگان همدان نقش شاخص در دوران دفاع مقدس ایفا کردند که این کار میتواند استمرار داشته باشد تا به برخی شبهات و تحریفها پاسخ داده شود.

بقایی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب پیرامون هشدار نسبت به جریان تحریف در حوزه دفاع مقدس گفت: با این نوع از کارها میتوانیم با جریان تحریف مبارزه کنیم که گرههای ذهنی را باز کنیم و علاوه بر آن تولید محتوا در رسانه بسیار مهم است و باید منویات رهبر انقلاب و توصیه ایشان مبنی بر مقابله با تحریف در دستور کار رسانهها بهویژه روزنامه هگمتانه باشد.

 

تروهید: صفحه همه دانا 30ماه است که مستمر در روزنامه هگمتانه منتشر میشود

سردبیر روزنامه هگمتانه، در آیین گشایش نمایشگاه چهل چراغ اظهار کرد: صفحه همه دانا حدود 30ماه است که در روزنامه هگمتانه منتشر میشود و تاکنون 86 شماره از این صفحه به چاپ رسیده است.

سید حامد تروهید بیان کرد: این صفحه بر اساس پنج محور از جمله شخصیتهای علمی، فرهنگی و اجتماعی استان همدان اعم از شخصیتهای معاصر همچون پروفسور موسیوند، مرحوم دکتر میرهادی، دکتر زلفیگل، بهناز ضرابیزاده و نیز شخصیتهای تاریخی همچون بوعلی سینا، عین القضات همدانی، میرسیدعلی همدانی و...، عملیاتهای دفاع مقدس با محوریت رزمندگان استان همچون عملیات مرصاد، رمضان، کربلای 4 و...، شهدای شاخص دفاع مقدس همچون شهید خوشلفظ، شهید چیتسازیان، شهید مصیب مجیدی، شهدای مدافع حرم از جمله قافلهسالار این عزیزان شهید همدانی، شهدای انقلاب اسلامی همچون شهیدان دیباج، شهید بختیار جمور، گروه ابوذر و مناسبتهای خاص استان همدان از جمله 30مهر، 7 دی، سفر رهبر انقلاب به همدان و... همچنان به صورت هفتگی در روزنامه هگمتانه منتشر میشود.

وی افزود: تاکنون حدود 21شماره پیرامون شهدای شاخص دفاع مقدس، 14شماره پیرامون شخصیتهای علمی و فرهنگی و مذهبی، 5شماره مناسبتهای خاص استان، 9شماره پیرامون شهدای انقلاب اسلامی، 16شماره عملیاتهای دفاع مقدس و 10شماره پیرامون شهدای مدافع حرم استان به چاپ رسیده است.

وی اضافه کرد: انتشار این صفحه همچنان ادامه دارد که امیدواریم با این اقدام در حد توان بتوانیم دین خود را به این بزرگان ادا کنیم.

گفتنی است این نمایشگاه از دوم تا هفتم مهرماه صبحها از ساعت 10تا 13 و بعدازظهرها از ساعت 16 تا 19 در نگارخانه نگاه نو واقع در میدان آرامگاه بوعلی کوچه جنب شهرداری پذیرای عموم خواهد بود.

 
     
 
 
 
 
معاونت برنامه ریزی و توسعه    
معاونت حمل و نقل و ترافیک    
معاونت خدمات شهری    
معاونت شهرسازی و معماری    
معاونت فرهنگی و اجتماعی    
معاونت فنی و عمرانی    
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۸۱,۱۹۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان